18.04.2005 :: 13:40

czasami miłość działa w niewyjaśniony sposób
jednego dnia się budzisz
znikasz bez śladu
chciałam się poddać
chciałam odpuścić
ty jesteś dla mnie wszystkim
nie chce się poddawać, nie chce odpuścić
późno w nocy ja jeszcze nie śpię
czuje że ta miłość to jedyna jaką mogę mieć
kochanie po prostu kochaj mnie kochaj mnie kochaj mnie
kochanie po prostu całuj mnie całuj mnie całuj mnie
kochanie po prostu kochaj mnie kochaj mnie kochaj mnie
kochanie po prostu całuj mnie całuj mnie całuj mnie

miłość... słowo które oznaczać może wiele.. naprawdę bardzo wiele.. kocham i jestem kochana.. to najcudowniejsze co mogło mnie spotkać.. - powtarzam to na każdym kroku.. znalazłam kogoś, kto zaakceptował mnie taką jaką jestem.. zastanawiam mnie tylko, dlaczego życie jest takie dziwne.. przedtem, kiedy jeszcze nie byłam z Marcinem, to nikt nie zwracał na mnie uwagi.. żaden chłopak... (no może sporadycznie), a teraz kiedy już znalazłam tego, którego kocham ponad życie, to co chwile dowiaduje się, że komuś się podobam, lub ktoś się we mnie zakochał. no ludzie paranoja.. jednak teraz to ja mam wszystkich w nosie, bo dla mnie liczy się tylko i wyłącznie jeden człowiek.. mężczyzna, który jest dla mnie całym światem..

kocham cię najmocniej, kocham nieskończenie, kocham cię najpiękniej, bo przez zapatrzenie

notkę tę chciałam w całości zadedykować temu, którego kocham najbardziej na świecie... komuś, kto w najcięższych dla mnie chwilach zawsze jest przy mnie.. moje smutki zawszę mogę topić w miłości do ciebie...

Kocham Cię w słońcu
I przy blasku świec
W wielkim wietrze na szosie
I na koncercie
W bzach i brzozach
W malinach i w klonach
I gdy śpisz
I pracujesz skupiony
W taksówce, w samochodzie
Bez wyjątku
Na końcu listy
I na początku
W niebezpieczeństwie
I w karuzeli
W morzu
W górach
W kaloszach
I boso
Dzisiaj Wczoraj I Jutro
Dniem i Nocą
Kocham Cię!

Napisała: Maazia